Druki

Program w wersji mini został stworzony z myślą o osobach, które bardzo rzadko wypełniają formularze i chcą uzyskać w tym pomoc. W programie mamy do wyboru około 4000 tysięcy różnego rodzaju wzorów.

Przydatne formularze

Nigdy nie wiadomo, kiedy może nam się przydać jakiś formularz, dlatego warto mieć ten bezpłatny program na swoim dysku twardym. W razie potrzeby uruchomimy go i szybko znajdziemy dokładnie to, czego szukamy. Interfejs został tak stworzony żeby był bardzo czytelny i przejrzysty, przez co każdy użytkownik łatwo będzie mógł go obsługiwać. Ta wersja programu zapamiętuje jedynie ostatnie dane, jakie do niego wprowadzamy, dlatego przeznaczona jest dla osób, którym nie zależy na zbieraniu wszystkich informacji.ips druki

Na jakim systemie możemy uruchomić program?

Działa równie dobrze na starej wersji Windows XP, Vista, 7 i 8. Program zajmuje około 4MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wersja standard

Jest to o wiele bardziej rozbudowana wersja przeznaczona jest dla osób bardzo często korzystają z wypełniania formularza. W tej wersji zapamiętywane są wpisane wcześniej dane, co ułatwia ponowne ich drukowanie i wyszukiwanie. Program dla zwykłego użytkownika jest całkowicie darmowy. W przypadku korzystania z niego firmy trzeba wykupić licencje.

Polecamy

www.pit.pl

pity2016ng.pl - Program PITY 2016 ng

www.mf.gov.pl